Hakkımızda

Türk Hukuk Sistemi’nin en önemli unsurlarından bir tanesi olan Avukatlığı meslek onuruna yakışır bir şekilde sürdüren Av. Betül Yazıcıoğlu; müvekkillerinin adil kararlar sonrasında hukuki uyuşmazlıkları çözümleyebilmesini temel önceliği kabul ediyor.

Hakkında

Türk Hukuk Sisteminin en önemli unsurlarından bir tanesi olan Avukatlığı meslek onuruna yakışır bir şekilde sürdüren Av. Betül Yazıcıoğlu; müvekkillerinin adil kararlar sonrasında hukuki uyuşmazlıkları çözümleyebilmesini temel önceliği kabul ediyor.

Genç ve dinamik bir avukat olmanın verdiği azim, kararlılık ve sabır ile Erzincan avukat arayışınıza en kaliteli cevabı vermeye çabalayan Av. Betül Yazıcıoğlu; Atatürk Üniversitesi Hukuk Fakültesinde gördüğü eğitimi ve mesleki hayatında edindiği tecrübeleri adaletin tecelli etmesi adına var gücü ile kullanıyor. Mevzuat değişikliklerini yakından takip eden ve değişen kanunlar uyarınca müvekkillerinin haklarını etkin bir şekilde korumak adına çaba sarf eden Av. Betül Yazıcıoğlu; Aile Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Marka ve Patent Hukuku, Miras Hukuku, İş Hukuku, Ceza Hukuku, Sigorta Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Tüketici Hukuku ve Vergi Hukuku gibi pek çok alanda sizlere destek olmayı vaat ediyor.

Erzincan avukat arayışınıza adalete inanan bir avukat ile son vermek adına Av. Betül Yazıcıoğlu ile hemen iş birliğine başlayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Uzmanlık alanlarımıza buradan kolayca ulaşabilir ve dilediğiniz hizmet alanı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.